Contact

arrow down argent alu

Argent Alu nv

Bankstraat 2
9770 Kruishoutem (Belgium)
Tel. +32 (0)9 333 99 99
Fax +32 (0)9 333 99 90
info@argentalu.com
orders@argentalu.com

 

België:

 
John Danneels
Mob.: +32 496 260371
john.danneels@argentalu.com
Voor architecten, studiebureaus,
projectontwikkelaars en bouwpromotoren
Sarah Vannasche
Mob.: +32 476 865425
Sarah.vannasche@argentalu.com
Voor interieurarchitecten en residentiële architecten
Baptist Becker
Mob.: +32 470 13 22 39
baptist.becker@argentalu.com
Voor verdelers, interieurbouwers,
schrijnwerkers & plaatsers
De Backer Dino
Mob.: +32 473 853332
dino.debacker@renson.be
Voor Albo brievenbussen
Voor bouwmaterialen, DIY  &
ijzerwarenhandel

 

Nederland:

 
Sander Mooi
Mob.: +31 6 25 53 72 93
sander.mooi@argentalu.com
Voor architecten,verdelers,
interieurbouwers, schrijnwerkers
& plaatsers

 

Export:

 
Diederik Vervenne
Mob.: +32 472 19 21 83
diederik.vervenne@argentalu.com
Voor architecten,verdelers,
interieurbouwers, schrijnwerkers
& plaatsers

 

Marketing:

 
Kayleigh Haemers
Tel. +32 (0)9 333 99 99
marketing@argentalu.com
Voor documentatie, stalen, POS,
afbeeldingen, communicatie