België

arrow down argent alu

Argent Alu nv

Commerciële Binnendienst:
Ter Vlucht 2
8850 Ardooie

Maatschappelijke zetel:
Bankstraat 2
9770 Kruishoutem (Belgium)

Tel. +32 (0)51 74 04 20

info@argentalu.com
orders@argentalu.com

 

 

België:

 
John Danneels
Mob.: +32 496 260371
john.danneels@argentalu.com
Voor architecten, studiebureaus,
projectontwikkelaars en bouwpromotoren
Sarah Vannasche
Mob.: +32 476 865425
Sarah.vanassche@argentalu.com
Voor interieurarchitecten en residentiële architecten
Baptist Becker
Mob.: +32 470 13 22 39
baptist.becker@argentalu.com
Voor verdelers, interieurbouwers,
schrijnwerkers & plaatsers
Bart Veulemans
Mob.: +32 479 55 16 10
bart.veulemans@rob.be
Commercieel adviseur Antwerpen, Limburg, Vlaams-Brabant
De Backer Dino
Mob.: +32 473 853332
dino.debacker@my-esafe.be
Voor Albo brievenbussen & eSafe pakketbussen

 

Nederland:

 
Sander Mooi
Mob.: +31 6 25 53 72 93
sander.mooi@argentalu.com
Voor architecten,verdelers,
interieurbouwers, schrijnwerkers
& plaatsers
Myrthe Schillings
Mob.: +31 6 40 86 41 21
myrthe.schillings@argentalu.com
Conceptadviseur voor architecten

 

Marketing:

 
Kayleigh Haemers
Tel. +32 (0)51 74 04 26
marketing@argentalu.com
Voor documentatie, stalen, POS,
afbeeldingen, communicatie