België

arrow down argent alu

Argent Alu nv

Ter Vlucht 2
8850 Ardooie

België

 

Tel. +32 51 27 05 00

info@argentalu.com
orders@argentalu.com

 

 

 

België:

 
John Danneels
Mob.: +32 496 26 03 71
john.danneels@argentalu.com
Concept adviseur voor architecten, studiebureaus,
projectontwikkelaars en bouwpromotoren
Sarah Vanassche
Mob.: +32 476 86 54 25
Sarah.vanassche@argentalu.com
Concept adviseur voor interieurarchitecten en residentiële architecten
Baptist Becker
Mob.: +32 470 13 22 39
baptist.becker@argentalu.com
Commercieel adviseur voor verdelers, interieurbouwers,
schrijnwerkers & plaatsersRegio West- en Oost-Vlaanderen
Bart Veulemans
Mob.: +32 479 55 16 10
bart.veulemans@rob.be
Commercieel adviseur voor verdelers, interieurbouwers,
schrijnwerkers & plaatsersRegio Antwerpen, Limburg, Vlaams-Brabant

 Marketing:

 
Kayleigh Haemers
Tel. +32 51 27 05 22
marketing@argentalu.com
Offline marketing: documentatie, stalen, POS,
afbeeldingen, …
Sylvie Verrept
Tel. +32 51 27 05 23
sylvie.verrept@rob.be
Online marketing: website, social media, mailings, …